BAYİLİKLER

DSS (Dnepropetsstal) 1932 yılında Ukrayna’da kurulmuş Avrupa’nın en büyük vasıflı çelik üreticilerinden biridir. Yüksek kalitede vasıflı çeliklerin kullanıldığı Batı Avrupa ve Kuzey Amerika pazarlarında saygın bir isme sahip olan DSS fabrikası Takım Çeliği, Paslanmaz Çelik, Yüksek Hız Çeliği ve diğer Alaşımlı Çelikleri 40 ülkeye ihraç eder. Türkiye Distribütörü olan Yükselen Çelik A.Ş.’nin Ege Bölgesi Bayiliğini Nika Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak almış bulunmaktayız.

Avrupalı üretici Poldi 1889 yılından bu yana Çek Cumhuriyeti’nde Takım, Paslanmaz ve Alaşımlı Çelik üretimini başarıyla sürdürmektedir. 2009 ve 2013 yıllarında revizyondan geçen fabrika, günümüzde ıslahlı takım çelikleri, soğuk ve sıcak iş çelikleri ile özel alaşımlı paslanmaz çelikler alanında Avrupa’nın önemli üreticileri arasında yer almaktadır. Poldi fabrikası özellikle uzun boyda tek parça malzeme üretebilmesi ve homojen yapıda yüksek sertliklere ulaşabilmesi nedeniyle Türk sanayicileri için değerli bir tedarikçidir. Türkiye Distribütörü olan Yükselen Çelik A.Ş.’nin Ege Bölgesi Bayiliğini Nika Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak almış bulunmaktayız.

TOOLGO markasının Türkiye Distribütörü ve patent sahibi olan Yükselen Çelik, Çin’de marka tesciline uygun olarak üretilen TOOLGO sıcak ve soğuk takım iş çelikleri, plastik kalıp çelikleri ve karbon ile alaşımlı çeliklerin ithalatını yapar. TOOLGO ürünleri, ekstra tok tane yapısıyla üretilmiş ve Çin’den ülkemize ithal edilen en üst seviyedeki Takım Çelikleri’dir. Türkiye Distribütörü olan Yükselen Çelik A.Ş.’nin Ege Bölgesi Bayiliğini Nika Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak almış bulunmaktayız.

Alman üretici Energietechnik Essen firmasının dünyada çok az sayıda üretici tarafından üretilebilen PESR üretim teknolojisi sayesinde Basınçlı ESR metodu kullanılarak üretilen Nitrojen Çelikleri ve Yüksek Korozyon Dayanımlı Çelikleri, Türkiye’de medikal, gıda, savunma, havacılık, otomotiv ve diğer sektörlere pazarlanmaktadır. Türkiye Distribütörü olan Yükselen Çelik A.Ş.’nin Ege Bölgesi Bayiliğini Nika Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak almış bulunmaktayız.